| Georgiannna a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste filme de Craciunn puppy dog eyes? Sau Anul Nouupuppy dog eyes? Va roog frumospuppy dog eyes Dau fundita:** P. S : Pot fi de comedie sau romanticepuppy dog eyes. Nu vreau actiune( batai, lupte, explozii, armechatterbox, etc.) sau horror straight face.

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

Expresul polar,Charlie si fabrica de ciocolata,Ratatouile, Christmas vacantion, Home alone 2 :lost in New York, The Family Man, Miracle on 34th street, Elf, The Santa Clause

4 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Esti nesi ai zis funda >:p

| KubetiiOO a răspuns:

Pls scuze nu eu am scris! a fost o prietena.Pls scuze

| sorinshady94 a răspuns:

Incearca HO-HO-HO, e primul film romanesc de Craciun, poate l-ai vazut big grin

| Georgiannna explică:

Va multumesc pentru raspunsuri :*. Mariaingeraulpwp, acum am intrat pe sitehappy. si am vazutwinking