| clau25 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie mai amanuntit ce se intampla in aurora pe tot parcursul telenovelei? fundita bineinteles mersi mult!

1 răspuns:
| Analiaa a răspuns:

Uite:În New York, povestea începe în 1990 cu o dansatoare de 19 de ani, numită Aurora Ponce de Leon (Sara Maldonado) Care student la una din şcolile de artă cele mai importante in New York ", New York, scoala de artelor ", cu cei mai buni doi prieteni, Natalie şi Vanessa. Intr-o noapte, după o repetiţie a Frumoasa Adormita muzical, cei trei prieteni a mers la un bar invitat de către Natalia, în cazul în care Aurora întâlneşte Lorenzo dans Lobos (Jorge Luis Pila), care a văzut-o este imediat în dragoste cu ea. Aurora şi Lorenzo se încadrează în dragoste şi să trăiască intens dragostea lor. Vanessa, care a fost mereu gelos incontrolabil pentru tot ce Aurora a fost infuriat de aceasta, pentru că ea este de asemenea interesat in utilizarea Lorenzo reuşeşte să separe faptele sale rele cauza Lorenzo de a participa la petrecerea de ziua în care se solicită Aurora Vanesa Federico veşnică place sa se sarute Aurora la fel ca Lorenzo a făcut apariţia lui. Lorenzo sentiment trădat grabim pentru a partid, lăsând în căutarea lor Aurora asigura că, dacă a minţit că a fost într-adevăr l-am iubit şi că noaptea ea a fost dispus să vorbească cu toţi oamenii. Dar chiar şi care a fost mutat la Lawrence, nu s-ar asculta şi nu doresc nimic mai mult de a face cu Aurora. Aurora întors acasă după o ceartă aprinsă cu tatăl său, a suferit un proprietar prăbuşit, Gustavo de o clinica din cryonics (procesul de conservare tesut), duce imediat pentru a vă oferi studii adecvate, descoperind astfel Aurora este insarcinata. Furios, prin urmare, decide să o ia pentru ao scapa de judecata pentru ca dragostea lui nu a fost ceea ce fiica ei merita. Câteva luni mai târziu şi după o încercare de evadare a eşuat, Aurora dă naştere la o fata frumoasa, care pune numele de White. O lună după naştere de puţin alb, Aurora bolnav din închisoare şi tristeţea care a consumat atât de contractarea unei boli incurabile, la timp, a murit un timp după ce a fost admis. Gustavo să păstreze pe fiica sa decide crionizarla pentru a fi în stare să găsească un leac şi a reveni la viaţă.
Şi astfel au trecut douăzeci de ani lungi, în care totul s-a schimbat. Lorenzo a fost casatorit cu Natalia de cincisprezece ani, formând o familie cu Martin (Eugenio Siller), fiul lui Lorenzo, Nina fiica Natalia şi Cesar fiul adoptat de cele două. Alb nu mai este un copil este o femeie de 20 de ani, un pic materialistă şi deshibida, crede fiica lui Gustav şi Agnes şi urându-o "sora" bătaie de joc de asteptare este congelată, aşa cum a făcut atât de creero. Vanessa a devenit o actrita bine cunoscute şi celebru căsătorit cu un milionar şi o tânără mamă Vicky destul de nevinovat şi foarte naiv despre viata. Gustavo este modul în care vă decideţi să resusciteze fiica ei se întoarce la viaţă, în ciuda opţiunea consiliului medical de pe mai târziu. Lucru în dimineaţa Aurora vrea să vadă fiica lui Lorenzo şi Blanca, dar atunci când Prinderea pe tot ceea ce sa întâmplat în aceşti 20 de ani a decis să înceapă o viaţă nouă în tot gândesc că ea nu este Ponce de Leon Aurora, dar Aurora Alvarez de Toledo, o fiica presupus secret, el a avut-o cu Frederick. Acesta este modul în care Aurora începe de la zero şi să facă o prietenie cu fiica ei Blanca, dar nu ştie cum iubesc doar Martin, fiul lui Lorenzo şi lucrurile devin complicate. Deci, el decide acabra cu minciuni şi de a reveni la a fi Aurora Ponce de Leon. Alb, este căsătorit cu Cesar, avea doi fii. Vicky este ucis într-o încercare de a ucide Vanessa Elisabeth în timpul unei conferinţe de presă şi este crionizada. Catherine Martin promite pentru a descoperi un leac pentru Vicky să se întoarcă în această privinţă şi de a proteja viaţa de fratele său Cezar, care toată lumea a crezut a fost mort. Când Vicky se întoarce la viaţă fără memorie este treaz şi se încadrează în dragoste, dar Martin este rezistent, pentru că dragostea este încă în dragoste cu Aurora şi îi este frică să se întoarcă să sufere, când el îşi dă seama că această dragoste fara speranta in cu Vicky, este de a uita de ţintă. Vicky cuceri cele din urmă, şi în cele din urmă se căsătoreşte cu casandose.Vanessa Frederick, să creadă că copilul se aşteaptă de la el, şi într-adevăr fiul lui Cezar, atunci când Blanca invata fiul Vanessa este Cezar cere pentru un divorţ, dar scurt timp să decidă mai târziu să-şi reia relaţia lor
funda?