| antilove a întrebat:

Cine poate sa-mi povesteasca indetailat despre filmul Hancock.Eu l-am privit dar nu imi aduc aminte mare lucru stiu doar ca finalul era frumos dar nu mil amitesc.
Ps.as vrea finalul sa fie bine povestit...

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Daca l-ai privit e nasol de asta nu stii a vedea un film inseamna ca sa fii atent la ce se intampla avand la sfarsitul filmului idee despre ce au facut actorii aia pe platou de filmare

Handcock un betiv cu puteri supranaturale deceptionat beat in fiecare zi facand mai mult rau deat bine este ajutat de 1nu ca sa isi revina sa numai bea si sa faca fapte bune greu?