| Annamaria_6326 a întrebat:

Cine s-a uitat la "This is it"? si de cate ori, eu l-am vazut de 6 ori si ce parere aveti despre documentar?

Răspuns Câştigător
| tudorcfr90 a răspuns:

Intr-adevar, in documentarul respectiv Michael inca avea o energie extraordinara in el. Se vedea clar ca mai are ceva de spus, ca inca nu e gata cariera lui. Din pacate, s-a stins mult prea repede. Incerc sa nu ma mai uit la el deoarece de fiecare data cand il vad imi dau lacrimile crying

2 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Eu l-am vazut de 64 de ori laughinglaughing

| kiddo_2170 a răspuns:

Pur si simplu genial.inca nu-mi vine sa cred ca Michael nu mai e printre noi =(