| ღKittyღ_1281 a întrebat:

Cine se uita al narcisa salbatica? episodul 100 este ultimul?

6 răspunsuri:
| ame_7234 a răspuns:

Mai sunt peste 40 de episoade
Lideri de piata ei sunt oricum la fiecare episod. Narcisa salbatica e cel mai urmarit serial romanesc conform audientelor

| Nicoleta a răspuns:

thinking nu cred ca e ultimul.adica nu se stie

| Nicoleta a răspuns:

Ps:
de obicei se anunta cam cu 1-2 saptamani inainte cand e ultimul episod, cu scopul de a atrage telespectatorii si astfel postul sa devina lider de piata in momentul difuzarii finalului. Nu cred ca e ultimul daca nu s-a anuntat nimic.

| DewMountainDew a răspuns:

Si eu ma uit la narcisa salbatica...imi place foarte mult, dar nu cred ca se va termina asa de repede happy

| Bog15 a răspuns:

Putem doar spera big grin

| andreea_4234 a răspuns:

Nu cred ca este ultimul ca aseara cred ca o fost 99 si nu are cum sa se termine asa brusc fara nici un final...big grin