| AlexandraAly123 a întrebat:

Cine se uita la serialul Violetta de pe Disney Chanel?
De ce personaj va place?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verisoarei mele ii place Violetta.happy

| inconscient a răspuns:

De ce v-ar place Ludmila?
În fine, deși timpul nu mi-a mai permis să mă uit, pot spune că îmi place de Angie.

| Katherine20 a răspuns:

De nimeni.Toți sunt niște actori foarte proști care habar n-au ce e aia actorie sau muzică straight face. Mai ales Martina aia, zici că cântă o oaie. Încă nu-mi vine să cred că a fost o perioadă în care chiar mi-a plăcut serialul ăla...am urmărit și mi-au plăcut primele 13-15 episoade că dupa aceea, a devenit un mare rahat. oh go on Sincer, singura din tot serialul care chiar are talent la actorie e cea care o joacă pe Jade.Mai bine mă uit la Pretty Little Liars, Teen Wolf, The Originals, Once Upon A Time etc, decât să mă uit la Violata.

O zi bună iți doresc! kiss

| AndreeaNustiu a răspuns:

Diego,Federico,Marco,Fran si Vio.

| YourDreamGirl a răspuns:

Dupa aspect:
-LudMila
-Tomas
dupa personalitate:
-Violeta
-Tomas

| Ciocolina a răspuns:

De Vio Leon si Fran.

| Sayuri a răspuns:

Violetta, Ludmila, Naty, Angie, etc

| Ionela1234444445232 a răspuns:

Imi place de Angie