| deedee_3754 a întrebat:

Cine stie cand incepe "iubire si onoare" si cate episoade mai are?

Răspuns Câştigător
| Ourworld a răspuns:

Incepe pe 25 ianuarie parcathinking

7 răspunsuri:
| Lovepoison a răspuns:

Incepe pe 10 Ianuarie si cred ca mai are in jur de 50-60 de episoade, asta depinde de cate episoade au facut ei.

| haiZI a răspuns:

In toamna pe 15 septembrie si se va difuza de luni-vineri de la ora 20:00.pa

| mada00madalyna a răspuns:

Incepe dupa ce se termina el rostro de analia.Si mai are o gramada cel putin 60

| pufoshenia_7680 a răspuns:

Incepe in 10 ianuariewinkingwinkingsi are vreo 55-60 de episoade, si nu dupa ce se termina el ostro de analia. mai bine zis martiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place la nebunie sti cum se zice in tara noastra ma bucur se zice asa faci sex cu mine pot sa te sug?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are tot atat cat a avut si Aniela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire si onoare incepe pe 24 ianuarie 2011