| addaboom a întrebat:

Cine stie cate episoade are un sezon din THE ORIGINALS? Am auzit ca sunt doua sezoane. Mai e putin si termin THE VAMPIRE DIARIES si as vrea sa incep cu acesta. deci cine ma poate ajuta primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

Are un sezon complet si jumatate din sezonul 2, iar sezonul 3 este confirmat de cei de la CW. Sper ca te-am ajutat! Funda!
P.S: Cei dela CW au confirmat ca va aparea si sezonul 7 din The Vampire Diares

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

The Originals are 1 sez.complet,iar al doilea sez.este în derulare/pe 19 Ian. 2015 va apărea ep.10, sez.2/US/20 Ian. 2015/la noi:
http://www.imdb.com/title/tt2632424/episodes?season=2&ref_=tt_eps_sn_2