| Stafia19 a întrebat:

Cine stie cateva filme gen (escape plan,takers,After the sunset) cu spargeri de banci, evadari din inchisoare, dar sa merite vazute.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Parker (2013),The Place Beyond The Pines (2012),Public Enemies (2009),The Town (2010),Drive (2011),How I Spent My Summer Vacation (Get The Gringo (2012),Blackhat (2015)

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Incearca prison break, e serial. Sau Inchisoarea ingerilor.

| bmliohndu a răspuns:

In time
Tron the legacy
Abduction(este unul dintre preferatele mele)
Forever strong
Never back down

P.s nu sunt chiar gen ce ai cerut tu decat "In time" este cu spargere de banci insa si celelalte sunt destul de bune te poti uila la trailere sau citi o scurta descriere pe net.
Funda?