| MilkaFriend a întrebat:

Cine stie ceva filme bune romance/comedie cu adolescenti va rog cel mai bun film are funda! 1

Răspuns Câştigător
| LissLiss a răspuns:

Heii! Eu am vazut pana acum chiar o gramada de filme de comedie cu adolescenti si vreau sa iti recomand unele dintre preferatele mele! Stiu o gramada dar iti zic si eu catevahappy. Fiecare e bestial!love struck Iti recomand sa le vizionezi chiar pe toate!

-A cinderella story
-Another cinderella story
-17 Again
-Picture this(minunat love struck)
-The Lizzie McGuire Movie
-It's a boy girl thing

Toate sunt superbe! Incearca'le love struck

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

17 again.

| biiiiiiii33 a răspuns:

batting eyelashes "Chemarea Strabunilor" eu ador filmul astalove struck "Inca un film despre adolescenti" asta e despre adolescenti si mai este si"Minciuni adevarate"tot despre adolescenti si"Pretty Woman"romantic big grin dupa parerea meabatting eyelashes daca-ti place funda?batting eyelashes

| Madalina_9088 a răspuns:

'Mean girls'