| valyc a întrebat:

Cine stie cum se numeste filmul (vechi) cu un naufragiat care se ascundea in epava avionului ca sa scape de un urs ce ii facea mereu probleme

1 răspuns:
| Nagy_Levente_1987 a răspuns:

Si eu acceasi film il caut. Rulat in anii 80 la cinema. In acest film sunt 4 actori. o femeie. un barbat, o fetita, si un baiat de culoare ccca 8 ani. cred ca filmul se numeste Naufragiu dar nici eu nu gasesc pe net. daca afli ceva informatii anunta ma te rog. Multumesc.