| Yrynella a întrebat:

Cine stie niste filme interesante mystykal, horor ceva de genu, dar sa contina numaidecit un caz misterios ceva. ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Hide and Seek (2005), Orphan (2009), Haunted (1995), Silent Hill (2006), Murder by Numbers (2002), The Descent (2005), High Tension (2003), The Strangers (2008), A Tale of Two Sisters (2003), The Orphanage (2007), Saw (seria), Phone Booth (2002), The Others (2001).
Vizionare placuta!

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

The Ring sau pentru cazuri misterioase si gen crime daca iti plac castle din anul 2009 are 3 sezoane si al 4 lea are 2 episoade si sunt in lucru episoadele dar e super serialul, merita sa te uiti!