| 123456789_9071 a întrebat:

Cine stie un film bun? COMEDIE

Răspuns Câştigător
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Uite-te la asta American Pie (adolescentii astea nu-s normalirolling on the floor) super tarerolling on the floor

16 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

The Green Hornet, van vilder, alvin and the chipmunks, big mommas house happy

| KoreaJapan a răspuns:

Asterix si Obelix la jocurile olimpice; Nea Marin miliardar...

| Tibi_4641 a răspuns:

You Don't mess with the Zohan happy. Am ras de la primul minut pana la ultimul. il recomand cu placere happy

| mika2011 a răspuns:

American Pie

| shorty93 a răspuns:

John Tucker must die.
Legaly blonde.
The house bunny.

| Bya132 a răspuns:

Cred ca cel mai fain e ' singur acasa '

| deea_5723 a răspuns:

Just married cu ashton kutcher
Black knight
Taxi(frantuzesc) sunt vreo 4

| Cristian1994 a răspuns:

Incearca sa vizionezi "academia de politie " toate episoadele(1, 2,3, 4).mie mi-au placut foarte mult si de aia ti le recomand. Sper ca te-am ajutat.

| VIRUSX a răspuns:

Big Mommas: Like Father, Like Son, No Strings Attached

| tzintzi a răspuns:

Super Hero
Mai comedie ca asta nu cred ca gasesti.Sau Johnny English, si asta e mortal :X

| katalinu26 a răspuns:

thinking daca ai vazut "eclipsa" trebuie sa te uiti neaparat la "vampire suck" sau "un film cu super eroi" e bestial laughing de asemenea "destroied movie" a parut amuzant dar cam prostesc... aaaa si parodia de la mitul spartanilor mi-a placut, ma rog stiu mai multe...baga id meu katalinu26 daca vrei mai multelaughing

| adriana18 a răspuns:

You don't mess with the zohane chiar superwinking

| 123456789_9071 explică:

Singur acasa l-am vazut deja de doua ori deci nu dau funda

| IloveToLove a răspuns:

American Pie
Razboiul Mireselor...

| georgeboss_4329 a răspuns:

Cauti asa :singur acasa 1/2/3/4>>>dai funda