| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un horror bun? Nu horror din ala cu monstrii si chestii.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Room 1408
The others
Hide and seek
The babadook
The visit
When a stranger calls

| faramatania a răspuns:

Modus Anomali (Ritual 2012), Open Grave (2013),Ravenous (1999)

| Mayhem666 a răspuns:

Drag me to Hell. E fain, daca nu l-ai vazut, ar trebui sa te uiti.
Eu l-am vazut de vreo 5 sau 6 ori, si de fiecare data imi place la fel de mult.
Uite aici un trailer al filmului, uite-te pana la final, nu dureaza nici macar 3 minute:

https://www.youtube.com/watch?v=BUZTybLlWKI

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.

| Superior a răspuns:

Grave Encounters 1 si 2, After 28 days, The autposy of Jane Doe

| MaliciousDeath a răspuns:

Martyrs(2008)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

High Tension(Haute Tension) 2003

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeffrey Dahmer

| KinderBeeeib a răspuns:

Mie personal mi-a plăcut Lights Out, e de anul trecut, si Conjuring 2 e fain.Au povesti foarte interesante, acum nu stiu cat o sa te sperii dar au fost ceva faze.Si Annabelle a fost destul de bun. Ouija 2 a fost mediocru dar poate ti-ar placea. Legat de filme mai vechi, recomand Nightmare on the Elm Street (parca asa se numea).

| AmonhMetin2 a răspuns:

Mia khalif smol dix

Întrebări recente