| RoseH a întrebat:

Cine stie un site pe care o aparut tot sezonu` 3 din "The vapire diaries"?(nu trebuie subtitrare neaparat)happyFundita!big grin

Răspuns Câştigător
| EDy0706 a răspuns:

Pe www. Vplay/ro este deja sezonul 3 de mult Bafta la vizualizat:D:D:D:D

7 răspunsuri:
| BellaSomerhalder a răspuns:

Nu a aparut tot sezonul trei. Au aparut doar noua episoade din el, iar urmatorul, episodul zece va aparea la noi in tara pe sase ianuarie. Stiu, mai este foarte mult timp pana atunci, dar din pacate si-au luat o vacanta destul de lunga. Oricum, poti vedea episoadele pe vplay cu subtitrare in orice limba doresti. Este cel mai bun site, te asigur.

| RoseH explică:

Mi-am facut cont si nu gasesc nimic! angry

| RoseH explică:

Am gasit!blushing

| alexandrusa a răspuns:

Sezonul nu a aparut inca tot. apare in fiecare vineri pe vplay...

| alexandrusa a răspuns:

Sezonul 3 nu a aprut inca tot. apare in ficare vineri pe vplay.eu acolo il urmarescbig grin