| wendy434 a întrebat:

CONCURS! Scrieti o poveste(care vreti voi)din amintirile din copilarie a doctorului acela din phineas si ferb(cu agent"P")cea mai amuzanta primeste fundita

Răspuns Câştigător
| JustMelavJustMe a răspuns:

Hmmm... thinking cred ca incepea ceva de genu :
"In toa copilaria mea am fost nevoit sa port rochitele facute petnru fratele meu. Mama era atat de incantata ca va avea o fata incat ia crosetat rocxhite pana la liceu (mai adaug si eu ca na), dar spre oroarea mea s=-a nascut bait. Fratele meu mrrrr. Si am fost nevoit sa port orhcitele fratelui meu fiindca a fost o criza a bumbacului si nu aveam de ales, in timp ce toti copii radeau de mine"
Nu stiu exact xum suna, nu sunt buna la povestit plus ca imi trebuia o muzica de aia de vioara si trebuie zisa foarte dramatica, un pic ciudat si cu un accent anume, pe care eu nu-l pot reproduce nici in scris nici verbal. Sa incerc din nu...dar cred ca asta o sa-ni iasa mai prost! straight face
"in copilaria mea am fost obligat sa ma imbrac in pitic in gradina de catre tatal meu. Cineva ne furase piticii care ne a[arau de vrajitoare. Si in timp ce baietii jucau DumpaL(sau cam asa ceva) si mancau Strunfal Mere( cred nu sunt sigura) eu trebuia sa fac pe piticul de gradina. Lupii urlau si doar luna vorbea cu mine ...si vecinul meu Chenyy..."
Cum a iesit? La fel de prost? merci de incurajatre straight face. macar daca ai da funda straight face

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

De ce te-ai inregistrat pe site-ul asta? sa faci concursuri? fa-ti un blog si fa cate concursuri vrei tu

| JustMelavJustMe a răspuns:

Scz pentru greseli sper sa intelegi ceva.

| badgirl_9181 a răspuns:

In copilaria meu la Ghivelsuf(cred ca asa se scrie)familia Doofensmirtz avea cu ce se lauda,dar au venit vremuri grele pentru tata,piticul familei a fost luat,cine ne va apara gradina noasta cu ghimpal si duncan mere(cred ca sa e, ceva de genu)de vrajitoare si varcolaci? Inca din copilaria mea a hotarat ca eu-Dun ca michiz!(cred scuze daca am gresit), in timp ce copii jucau duncal(cred ca asa e nu sunt sugura)si mancau duncal mere eu stateam de paza-Dun ca michiz! Cand pisogari urlau doar luna vorbea cu mine...si vecinul meu Cheny.