| Miaunet a întrebat:

Credeti ca nagato si pain e tot una? si daca,, DA" atunci cum erau toti in aceeasi grupa? fundita

Răspuns Câştigător
| bloodbaa a răspuns:

Frate. Nagato se numeste si Pein (cu E)... Si el avea ca "jutzu" porcaria aia ca lua corpuri si prin fierele alea. isi transporta chakra din corpul principal. el niciodata nu a luptat cu corpul lui adevarat. acolo in Naruto a avut doar 7 parti da isi putea face si 1000 daca vroia. oricum o sa moara. uitate in continuare la Naruto Shippuden pana la episodul curent. 216 happy
Bafta!

1 răspuns:
| ΛᄂΣX a răspuns:

Pain e un fel de genjutsu