| Hangover a întrebat:

Cui ii place filmul "Terminator"? Cel ce motiveaza cel mai frumos primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! imi place foarte muult! l-am urmarit si la tv si acum vreau sa-l urmaresc si online numai ca mie cam frica big grin sunt unele scene cu robotu ala cand se lupta cu sarah si cu copilu si ""robotica"aia laughingde te iau fiori mai ales cand isi deschide robotu ala ochi dupa ce l-o distrus.

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Pot sa-ti zic doar ca va ramane mereu printre filmele mele preferate in categoria Actiune-SF. Nu pot sa-ti motivez, adica cui nu-i place? Orice om care a vazut cu rabdare si atentie filmul cap-coada, n-are cum sa nu-l favorizeze. Probabil ca Arnold Schwarzenegger e cunoscut cel mai bine pentru rolurile in seria Terminator.

| Cipi1212 a răspuns:

Eu iubesc seria de filme Terminator. În filmul Supremația Roboților mi-ar fi plăcut ca Fata Terminator să fie de partea Binelui. Poate după ce domnul Arnold se va pensiona, vor fi si Fete Terminator de partea Binelui.