| NaruSaku a întrebat:

Cum credeti ca se va sfarsi naruto shippuden? U. U

7 răspunsuri:
| Cristina_5283 a răspuns:

Alt fan naruto.Marfaaa love struck.Pai prea multa dragoste nu o sa fie asta e clar! Naruto o sa devina cel mai puternic Hokage si o sa ramana cu Sakura.O sa.l faca pe Sasuke sa.si revina.Asa sper sa se termine.si mai mult romantism sad... Funda?love struck (si fata de mai jos:te inseli amarnic)

| stefan60 a răspuns:

Naruto devine hokage atunci se termina big grin

| animeegirl16 a răspuns:

Sper ca se va termina prin intoarcerea lui sasuke in sat si cu naruto ca hokage. funda? happy

| narutohokage_2642 a răspuns:

@IriZa daca zici tu ca "Naruto" te inseli amarnic si cred ca tu esti "retard" in acest caz, baka!
Sayonara!

| SmoKKe19 a răspuns:

Poate dupa ce moare vre`un retard care nu are nimic mai interesant de facut decat sa se uite la mizeria aia non-stop xD big grin ps:mor toti xD

| sasuke8362 a răspuns:

Naruto va deveni mai puternic va castiga razboiul si nu va fi nici cu sakura si nici nu-l va aduce pe sasuke cu el in sat(pentru ca sasuke a rupt prietenia cu el pentru a nul omora cum spune profetia). Daca il aduce pe sasuke cu el si ramane cu sakura impreua si devine hokage nu va mai avea ce face in urmatorul narutp(cand va fi mare).

| minshiuke a răspuns:

Sasuke nu se va intoarce in sat(asta e sigur)chiar si dupa ce i-a explicat itachi.iar ca final as vedea o lupta Naruto vs Sasuke ca si Hashirama vs. Madara