| luana2001 a întrebat:

Cum o cheama pe cea care a jucato pe Tess in Camp rock? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Meaghan Jette Martin funda?

23 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Meaghan Jette Martin

| εмiLч97 a răspuns:

Actrita care o joaca pe Tess in cele 2 filme Camp Rock este Meaghan Martin(nume complet:Meaghan Jette Martin). Daca vrei sa afli mai mult despre ea uite niste site-uri:
http://en.wikipedia.org/wiki/Meaghan_Jette_Martin
http://www.meaghanjettemartin.org/

| adutzadragutza a răspuns:

Tess. fundita happy

| Maariaa a răspuns:

Meaghan Jette Martin

| Bogdanna a răspuns:

(Meaghan Jette Martin) este fiica cântăreței T. J. Tyler, și își dorește să devină la fel de faimoasă ca mama ei. Întotdeauna procedează cum consideră, chiar dacă implică faptul de a-I răni pe ceilalți. Încearcă să-I capteze atenția lui Shane, pentru a-l impresiona. Motivul pentru comportamentul lui Tess este faptul că mama ei este mereu prea ocupată cu cariera ei, fără să-I acorde atenție fiicei sale. Tess vede în Mitchie un dușman și face tot posibilul să o elimine. cu placere ( fundita) :X

| Chrristina a răspuns:

O cheama Meaghan Jette Martin

| Raressh69 a răspuns:

Meaghan Jette Martin funda?big grin

| princess2000 a răspuns:

Tess Tyler-Meaghan Jette Martin

| aliss23 a răspuns:

O cheama Meaghan Martin

| Meli a răspuns:

Meaghan Jette Martin big grin

| LecSiee a răspuns:

Meaghan Jette Martin happy si mie imi place d ea :X

fundita?

| Milliii a răspuns:

Meaghan Jette Martin.

| abcdefg_8927 a răspuns:

Anna Maria Perez

| abcdefg_8927 a răspuns:

Meaghan Martin

| 541730 a răspuns:

Meaghan Jette Martin este Tess Tyler in Camp rock. funda?

| deutza254 a răspuns:

Meaghan Jette Martin

| SEBYSKATE1 a răspuns:

Tess Tyler (Meaghan Jette Martin) este fiica cântăreţei T. J. Tyler, şi îşi doreşte să devină la fel de faimoasă ca mama ei. Întotdeauna procedează cum consideră, chiar dacă implică faptul de a-I răni pe ceilalţi. Încearcă să-I capteze atenţia lui Shane, pentru a-l impresiona. Motivul pentru comportamentul lui Tess este faptul că mama ei este mereu prea ocupată cu cariera ei, fără să-I acorde atenţie fiicei sale. Tess vede în Mitchie un duşman şi face tot posibilul să o elimine. Funda PLSS!

| roxy4dark a răspuns:

Tess tyler= Meaghan Jette Martin
uite si link pentru aceasta actritza (zi de nastere zodie nume...)
http://www.cinemarx.ro/persoane/Meaghan-Jette-Martin-392843.html

| KDDDDK a răspuns:

Meaghan Jette Martin

| happylife a răspuns:

Ea este Megan Martinwinking