| XxSweetDreamxX a întrebat:

Cum se numea serialul de pe acasa tv cu fata aceea Paloma si matusile ei Carlota(cea rea)si Macarena(cea buna). Ea ramasese cu matusile ei deoarece maicasa si taicasu facusera accident cand ea era mica.Mai erau si Emiliano cu Romina. Iar pana la sfarsitul serialului cand Macarena moare Paloma afla ca de fapt mama ei era Macarena si taicasu Cristobal(parintele).
dau funda...plzz help me

Răspuns Câştigător
| Luiza_2688 a răspuns:

In numele iubirii(En nombre del amor)

4 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

In numele iubirii!
Si eu m`am uitat la telenovela? Dar o difuzeaza iar? thinking
Oricum telenovela a fost foarte tare si mi-a placut foarte mult.

| XxSweetDreamxX explică:

Imi dati si mie melodia cu care incepea serialul? funda ca n-o mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

En Nombre del amor :*