| Dragoselgwns a întrebat:

Cum se numeste filmul? Un gangster era in puscarie si cand iese il asteapta 3 prieteni apoi cheama un politai si ii da cu berea in fata. El are o nevasta drogata si un copil, copilu urmand sa fie impuscat. Taicasu intra din nou in puscarie si se apuca de religie. Cam asta imi mai aduc aminte thinking

1 răspuns:
| lallllalalal123545 a răspuns:

Ala "sadic" din biblie EXISTA!

"teoria evolutiei nu este stiintifica, deoarece procesele evolutiei nu pot fi observate de nimeni, si nu pot fi verificate pe calea experimentului, si pentru ca -teoria evolutiei nu emite nici o predictie care ar putea fi testata."

Ai vazut vreodata Galaxia Centrala M31? Ai vazut Pentagonul? Ai vazut vreodata Pestera Bolii din Petrosani?
Raspunsul probabil este NU.
Asadar nu crezi ca exista Pentagonul? Dar Pestera Bolii?
Ai fost prezenta la cele 2 razboaie Daco-Romane?
Crezi ca au avut loc? Da, De ce? Nu ai fost prezenta acolo!

Ei afla ca stiinta nu functioneaza

Vezi răspunsVezi răspuns