| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu ma insel TVR nu mai poate difuza eurovision 2016, stiti unde il pot viziona?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ruleze pe siteul oficial. Eu l-am vazut pe yt data trecuta.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Il poti urmari online. Eu voi alege Moldova1, ca e mai la indemana. Dar se pot viziona si televiziuni din Anglia, Franta sau dintr-o tara a carei limba sa o intelegi.
Daca se transmite pe site-ul oficial, e si mai bine, dar e recomandat sa ai si solutii de rezerva, din cauza posibilului trafic aglomerat pe site-ul organizatorilor.

| Răzvi4Deni a răspuns:

Din cate stiu, Tvr nu mai poate transmite eurovision, dar gasesti editia pe site-ul oficial.

| Valy4567 a răspuns:

Din cate stiu eu pe Dolce. Daca e sa ma insel, cauta pe MyWebTV televiziuni straine care transmit(te poti interesa ce televiziuni straine transmit pe net).