| XDarkAngel a întrebat:

Daca stie cineva va rog sa-mi spuna...
Am citit mai de mult despre un film cu o fetita de 11 ani din timpul razboiului care ajunge intr-un labirint condus de...
Stiu ca a fost premiat cu 7 premii Oscar (sau nominalizat) si cu multe preamii Golden Globe, iar dupa vizionarea filmului a primit 22 de minute continue de aplauze. Stiu ca se numea cumva cu labirintul...
Scuze ca nu pot sa fiu destul de clara, dar daca stie cineva va rog sa-mi spuna, dau funda!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Labirintul unul Faun: http://www.cinemarx.ro/filme/Pans-Labyrinth-Labirintul-lui-Pan-53584.html

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Cred ca stiu l-am vazut filmul se numea labirintul lui. si era vorba de o fetita care asculta de un personaj fictiv dar care "exista" in film si tot o trimite in "misiuni" si exueaza pentru ca nu asculta si mananca de pe masa nu stiu cum o boaba de strugure sau ceva de genu si stiu ca apoi o urmareste intr-un palat auriu o creatura cu o anatomie asemanatoare omului dar cu ochii scosi si pusi in farfuria in fata lui stiu ca pana acum suna cam horror ce am zis eu laughing. Deci pevestea mea e total paralela? sau nu?laughingMa informez si mai caut.

| vremy a răspuns:

Pan’s Labyrinth – Labirintul lui Pan (2006)