| soricori a întrebat:

Dati-mi exemple de filme comedie care sa rad cu lacrimi va dau funda mareeeeee am un chef de ras

Răspuns Câştigător
| rotariurazvan a răspuns:

Uita-te la: stai ca trage mama! sau la little man, norbit, mama mare, sunt superamuzante sau daca vrei uitate la academia de politie

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Monty Python and the Holy Grail (1975), Monty Python's Life of Brian (1979), Dumb & Dumber (1994), Austin Powers (seria), Harold & Kumar Go to White Castle (2004), Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008), Rat Race (2001), EuroTrip (2004), Road Trip (2000), Boat Trip (2002), Sex Drive (2008), Sex is Zero (2002), The New Guy (2002), Accepted (2006), Role Models (2008), Superbad (2007),The Hangover (seria), Due Date (2010), Van Wilder (seria), Miss March (2009), American Pie (seria), Scary Movie (seria).
Vizionare placuta!

| soricori explică:

Pai ce sa zic am un mesaj sa-i transmit lui Diabolique, cand am vazut atatea filme am crezut ca toate sunt amuzante, si din cate m-am uitat eu la trailere, mai mult erau de groaza de actiune etc. dar amuzante nu prea am gasit, imi pare rau pentru tinesad funda o va primi rotariurazvan