| kimmii a întrebat:

Dati-mi si mie va rog cele mai bune filme de groaza dar sa fie de groaza nu gluma. Pentru cel mai buna

Răspuns Câştigător
| Herp a răspuns:

Shutter 2004
The mirrors 1, 2
The Grudge
Seria Saw
Van Helsing (varcolaci, vampiri.are tot ce trebuiebig grin)
Rose Red (asta e foarte scarry:-s)
The Ring
After Life -2009 ( asta e un horror psihologic)
Vizionare Placutahappy

4 răspunsuri:
| terts a răspuns:

Halloween ( toate, din 78 pana la cele facute de rob zombie in 2009 )

| andreushk a răspuns:

The grudge... este nasol 1 este printre cele mai tari filme de groaza sau mirrors. la fel de nasol happy de fapt nu sunt nasole sunt prea de groaza. sa cauti pe youtube. sa vezi
fundita smug?

| DiutzaAngel a răspuns:

Ia colectia,, saw'' cel imi cool e saw5

| kiko_3973 a răspuns:

The grudge ( toate), the exorcise of emily rose, the last exorcise, drag me to hell, saw(toate) the mirrorsthinking si nu mai stiu acum