| GreenBug a întrebat:

Dau funda! big grin
Stie cineva cand apare partea a 2-a a filmului the hunger games: Catching fire in Romania? ...stiu ca in sua ar trebui sa apara pe 20 noiembrie 2015, dar in Romania? ....pentru ca am vazut partea I si s-a terminat cam brusc, ma gandeam ca nu e tot filmul si l-am mai cautat, insa toate se terminau la fel si am aflat ca urmeaza partea a II-a, cel mai corect raspuns primeste funda straight face

Răspuns Câştigător
| blitzenn21 a răspuns:

Seria "The Hunger Games" o sa aiba 4 filme. The hunger games si Catching fire s-au labsat in 2012 si 2013. Al treilea si al patrulea film o sa se numeasca Mockingjay part1 and 2 si o sa fie lansate in 2014 si 2015.

5 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Catching fire s-a lansat in 2013.Mockingjay-part 1 se lanseaza pe 21 noiembrie 2014.Mockingjay-part 2 se lanseaza pe 20 noiembrie 2015.In Romania va fi 2-3 luni mai tarziu.Dar, daca ai rabdare, vei gasi filmele la 2 zile de la lansare(calitate indoielnica pentru ca sunt luate din sala si fara subtitrare) pe site-uri cu filme.Sau peste 3 luni de la lansare la calitate blue-ray.De ce vrei in mod special la cinema?

| blitzenn21 a răspuns:

Filmul se numeste Hunger games - Mockingjay part I. si data oficiala de lansare este 21 noiembrie 2014. nu se stie cand va fi lansat in Romania.

| GreenBug explică (pentru blitzenn21):

Pai si atunci asta ce e? http://www.filmeonline2013.biz/the-hunger-games-catching-fire-2013/ :| ...si de ce s-a terminat asa brusc? .....este si vreo parte a 2-a la el?

| blitzenn21 a răspuns:

Continuarea o sa fie Mockingjay.