| stefipuf a întrebat:

De ce nu a fost azi pe Disney in serialul Jessie episodul cu emma care se indragosteste si cum se cheama episodul? Va rog sa imi raspundeti si azi! Va roog oare va fi azi ma tot intreaba sora mea de el si deia! va multumesc FUNDA

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Ba a fost dar nu l-ai vazut tu, totusi pana l urma Emma se desparte de Vinsan ala findca isi va da seama ca nu e pentru ea.

1 răspuns:
| gingergirl1 a răspuns:

A fost azi, eu l-am vazut! Este sigur episodul 17 dar nu stiu cum se numeste..cauta pe google sau youtube ca sigur il gasesti, daca nu este maine reluarea! Succesbig grin