| givemeareason a întrebat:

De unde pot descarca intreaga colectie de filme cu bruce lee, chuck norris, jackie chan si altele cu personaje asemanatoare?
ofer 20 funde, chiar si daca mi se va raspunde cat este ora.

1 răspuns:
| dienuta1990 a răspuns:

Filme cu Bruce Lee: http://ro.wikipedia.org/wiki/Bruce_Lee
Filme cu Chuck Norris: The Expendables 2 / Eroi de sacrificiu 2 (2012) - Booker Trailer
The Cutter / Slefuitorul de diamante (2005) - John Shepherd
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire / Testul final (2005) - Capt. Ranger Cordell Walker
Bells of Innocence / Clopotele inocentilor (2003) - Matthew
The President's Man: A Line in the Sand / Misiune pentru presedinte II (2002) - Joshua McCord
The President's Man / Misiune pentru presedinte (2000) - Joshua McCord
Logan's War: Bound by Honor / Razbunarea lui Logan (1998) - Jake Fallon
Martial Law / Expertul (1998) - Cordell Walker (1 episode, 2000)
Forest Warrior / Legenda razboinicului (1996) - McKenna
Top Dog (1995) - Jake Wilder
Hellbound / Emisarul iadului (1994) - Frank Shatter
Walker Texas Ranger 3: Deadly Reunion (1994) - Ranger Cordell Walker
Walker, Texas Ranger / Walker, politist texan (1993) - Cordell Walker
Wind in the Wire (1993)
Sidecicks / În umbra unui vis (1992) - Chuck Norris
The Hitman / Asasinul mafiei (1991) - Cliff Garret / Danny Grogan
Delta Force 2: Operation Stranglehold / Delta Force II: Filiera columbiana (1990) - Colonelul Scott McCoy
Braddock: Missing in Action III / Dispărut în misiune 3 (1988) - Colonelul James Braddock
Hero and the Terror / Teroare in serie (1988) - Danny O'Brien
Chuck Norris: Karate Kommandos / Chuck Norris – profesorul de karate (1986) - Chuck Norris (voce)
Firewalker / Paznicul muntelui de aur (1986) - Max Donigan
The Delta Force / Operatiunea Delta Force (1986) - Maiorul Scott McCoy
Code of Silence / Codul tacerii (1985) - Eddie Cusack
Invasion U.S.A. / Invazia Americii (1985) - Matt Hunter
Missing in Action 2: The Beginning / Disparut in misiune 2 (1985) - Colonelul James Braddock
Missing in Action / Disparut in misiune (1984) - Colonelul James Braddock
Lone Wolf McQuade / Lupul singuratic (1983) - J.J. McQuade
Forced Vengeance / Răzbunare în forţă (1982) - Josh Randall
Silent Rage / Furie ucigaşă (1982) - Dan Stevens
An Eye for an Eye (1981) - Sean Kane
Filme cu Jackie Chan:
http://www.cinemagia.ro/actori/jackie-chan-1047/
Apoi le poti cauta sa le vezi.