| Cap0ne a întrebat:

Death Note sau Naruto(Shippuden)? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Death Note e mai fain decat Naruto Shippuden si e un anime grozav!

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Foarte greu de ales, pentru că sunt două anime-uri total diferite; dar, voi alege Naruto. De ce? Deoarece acţiunea este interesantă şi pentru că are un aer diferit. Într-un cuvânt, mă fascinează acest anime.

| CherryLove a răspuns:

Naruto Shippuden pentru ca este o poveste care te tine in suspans inca de cand a aparut spre deosebire de Death Note care are final. Grafica e mai misto la Death Note insa Naruto se remarca prin multitudinea povestilor si a personajelor scotand in evidenta ambitia perseverenta prietenia increderea iubirea ura mandria justitia acele categori morale absolute. Acum fiecare cu ce-i place big grin

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Death note ca film sau anime?big grin

| Cap0ne explică:

Eu sincer as alege Death Note..este cel mai bun anime pentru ca nu e ca la Naruto. Acolo orice copil de 6 ani intelege povestea si etc...dar la Death Note iti trebuie putin mai mult creier ca sa intelegi, la genuri este si : Psihologie, + ca are o grafica mai buna chiar daca este mai vechiwinking..parerea mea ca Death Note este cel mai bun, chiar daca are un final te tinea in suspans mai mult ca la Naruto big grin.