| FruttyFresh a întrebat:

Deci..am vazut un film cu ceva timp in urma si nu mai stiu cum se cheama.Mai tin minte doar cateva scene:la sfarsit o tipa statea si se uita pe geam(era gravida), un grup foarte mare de fete/femei au fost puse sa omoare un baiat(au tabarat toate pe el si au inceput sa-l dezmembreze, la un moment dat una a iesit din grup si rodea un os sau cv de genu`)p.s:purtau niste haine albastre.
presupun ca era un fel de societate saucv pentru ca a dat o scena in care o fata a fost nevoita sa faca sex cu unu in timp ce sotia se uita.era ca un fel de ritual ce se intampla odata pe luna(?), iar ea purta haine albastre si avea un fel de voal pe fata...

cam atat imi aduc aminte big grin.Crede-ti ca ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| AalionaUntila a răspuns:

Pe ce liba era?