| anonimgirl98 a întrebat:

Din ce cauza a murit Maripaz din Forta destinului? Povestiti-mi mai amanuntit. Daca se poate si un link de pe care pot sa vadbig grin

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Mama ei a avut nevoie de un transplant de rinichi, Maripaz a fost singura compatibila, dar in timpul operatiei au aparut niste complicatii si ea a murit.

http://www.youtube.com/watch?v=tBcduxDqywc

2 răspunsuri:
| Laugh25 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tBcduxDqywc
Aici:P
Lucrecia(maica'sa) a avut un nevoie de transplant la rinichi si numai Maripaz putea sa'i de'ie:)) dar in timpul operatiei cand i'au scos un rinichi lui Maripaz, asta a murit:P:|
fundaA?

| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Pai a murit cand ii dona lu maica-sa un rinichi din cauza unei hemoragii pe care nu au putut-o controla doctorii