| anonim_4396 a întrebat:

Dupa episodul de Craciun,, Pariu cu viata" a mai fost difuzat serialul? Cand incepe sezonul 4?

Răspuns Câştigător
| IAmSoDifferent a răspuns:

Nu a mai fost. Sezonul 4 incepe in primavara deoarece la sfarsitul episodului de Craciun scria exact asa " NE VEDEM LA PRIMAVARĂ "

6 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Cum a fost pana acum. Va incepe in ianuarie sau februarie, deoarece, dupa cum stii anul trecut a fost o pauza dupa Craciun.happy

| Zuzazozo a răspuns:

Nu a mai fost difuzat serialul si sezonul 4 va incepe in luna martie.

| Molecula a răspuns:

Nu, au luat vacanta, sezonul 4 nu se stie exact cand o sa inceapa, cred ca prin februarie, iar lala band incep concertele de la sfarsitul lunii in 4 orase

| onelove12 a răspuns:

Am citit in Bravo ca s-au intors deja la filmari.

| S3xYBoY a răspuns:

In februarie sigurwinking

| Raluka123 a răspuns:

Da o sa inceapa la Primavara...