| tenshi261 a întrebat:

Dupa primele 2 semifinale de la Romanii au talent, cine ati vrea sa castige?

Răspuns Câştigător
| Pufuh a răspuns:

As vrea pe 1:Razvan Alexe[krem] si 2:Loredana Fieraru

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer... l-as alege pe razvan alexe
Sper doar sa nu se intample din nou ce s-a intamplat cu adrian tutu...

| Patrăţel a răspuns:

Razvan Krem Alexe pe locul 1 big grin
Pe locul 2 as vreeea Asset crew ( sper ca asa se scrie) laughing). Si pe locul 3 cred ca X-treme brothers. big grin

| MrOvidiu a răspuns:

Razvan ''Krem'' Alexe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan Alexe Krem

| DoOdO a răspuns:

Razvan Alexe Krem.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Krem

| Bubuletu a răspuns:

Krem. Cred ca toți vor așa! Tu?

| Alcs a răspuns:

Eu as vrea Krem si acela care imita sunete.

| adda004 a răspuns:

Hmm....krem canta foarte biine dar nu poate fii talentul romaniei (parerea mea). adica sa fim seriosi: fiecare dintre noi ar putea sa compuna niste versuri si apoi sa le recite pe un ritmhappy eu as vrea sa castige ....nu stiuhappy toti sunt foarte buni in felul lorhappy foarte biine a cantat si gigel frone la chitara, si fata cu tatal ei si ala la vioarawinking

| Alecsii a răspuns:

Razvan Alexe Krem.