| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Erau niste desene pe Jetix cu un pisoi, niste caini si o pisica alba(parca!) si ei i se zicea Speciala. Mai stie cineva cum se numeau acele desene animate si dati-mi un link/ orice unde sa pot vedea cateva episoade. E urgent! happy

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Inca nu`mi vine la ce desene te referi dar uite. http://desene-animate.rascuplans.ro/.asta e un site unde gasesti multe desene, anime, magna eu intru mereu sa ma uit la anime... poate gasesti ce`ti trebuie;)`!