| CdeMetal a întrebat:

Este Justice league un film slab? As vrea sa ma uit la el de plictiseala.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu-i de plictiseala, cel puțin mie mi-a fost recomandat de cineva și chiar mi-a plăcut foarte mult.

| Sn4k3 a răspuns:

De plictiseala merge, dar sa nu te astepti la cine stie ce.

| ziftode a răspuns:

Faci o greseala destul de aiurea, si anume ceri parerea tuturor despre un lucru de care or sa fie multi care au pareri diametral opuse doar D'AIA

mie mi-a placut

insa cum vezi sunt unii care urla in directii complet opuse
ca sa nu iti dau vestea cea mai proasta: sunt unii care spun ca un lucru bun e de "RAHAT" doar de placerea absolut sadica sa se auda spunand asa ceva... PE BUNE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut traileru. O porcarie monumentala. Civil war pe langa diareea asta e arta.