| DudaYeah a întrebat:

Exista vreun program tv care sa difuzeze si in romania serialul CSI: Crime Scene Investigation? daca nu exista, de unde il pot descarca de pe net? funda!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chestia e ca sunt mai multe CSI. Este CSI New York, pe AXN era candva. Mai e si CSI Miami si mai e inca unul, dar nu mai tin minte cum ii mai zice. Eu urmaresc CSI New York, iar episoadele mai noi le-am vazut pe Vplay.

3 răspunsuri:
| DudaYeah explică:

@Abby la ala ma refeream. in ce csi e? new york, miami... daca stii, imi lasi mesaj privat, plz? big grin

| Abby_9839 a răspuns:

Vorbesti de ala in care e bieber?
chiar care o fi ala cu bieber