| thisissolawl a întrebat:

Filme cu fiinte supranaturale? Cu vampiri, vrajitoare, vanatori gen "The Mortal Instruments". Si sa aiba si putin romantism. Multumesc.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Only Lovers Left Alive (2013).

| faramatania a răspuns:

Filme:Vamps (2012),Fright Night 2:New Blood (2013),Midnight Son (2011),Kiss Of The Damned (2012),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011),Dark Shadows (2012),30 Days Of Night (2007),Vampire Academy (2014), Only Lovers Left Alive (2013),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012),Twilight (seria)

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Twilight, Harry Potter... Eu te sfătuiesc să citești cărțile Harry Potter, pentru că eu le-am citit pe toate, și e mai bine așa, îți imaginezi ce vrei tu. happy

| Crissta99 a răspuns:

Stiu doar seriale, de exemplu,, The vampires Diaries'' e un serial superb happy

| angelicaiuliana a răspuns:

Iti recomand Twilight si Teen wolf, The originals Vampire Academy si tot pe tema "The Mortal Instruments" iti recomand Divergent!

| Manole_Levi_1998 a răspuns:

Underword

| fcfgcghgv a răspuns:

Supernatural,cel mai bun serialhappy