| S1mplu a întrebat:

Fratilor cum se numea filmu de pe tvr2 care il dadea demult de tot nu stiu 2000-2006 cam asa intre anii astialaughing era vorba despre 2 baieti, nu mai stiu exact prieteni sau frati, care dau de o sirena si trebuie sa aiba grija de ea, stiti cum se numeste? plzz e serial, film.

Răspuns Câştigător
| Joker1958 a răspuns:

Fiica oceanuluiwinking ma uitam si euhee hee

2 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ma nu stiu si sincer nu citesc totate prostiile scrise de altii si nu ma uit la filme vechi so get lost and have a happy after life

| S1mplu explică:

Ms joker, o sa-ti dau funda cand o sa aparalaughing