| doradoa a întrebat:

FUNDĂ! Ce film despre sinucidere îmi recomandați care chiar să merite să fie văzut? Preferabil personajul principal să fie de sex masculin.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Two Lovers (2008),The Suicide Theory (2014),Disconnect (2012),The Last Word (2008),A Long Way Down (2014),Wristcutters: A Love Story (2006),Before I Disappear (2014)

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Before I Go. Merita! Si e mai multa comedie nu o drama de aia plictisitoare.

| OoBunnyoO a răspuns:

Sincera sa fiu nu am vazut pana acum astfel de filme, dar poti incerca Veronika Decides to Die. Nu are in plan principal un personaj masculin, dar filmul este bazat pe cartea lui Coelho care este destul de buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oslo 31 august