| Nikk96 a întrebat:

Funda! Cine stie cine e fata care canta la pian, dar si din voce in reclama de la "Pariu cu viata". Am vazut reclama pe sport.ro...

Răspuns Câştigător
| Loly a răspuns:

O cheama Alina Eremia.Ne-a reprezentat la Eurovision in anul 2005 cred si a luat locul 5 sau 6 nu mai stiu exact.Acum are 17 ani si joaca rolul principal in Pariu cu viata, joaca rolul unei fete pe nume Ioana care vrea sa devina cantareata. Uite un link ca sa te convingi ca despre ea e vorba.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| alexutz2 a răspuns:

Sall! Scz dar este "pariu cu frica"Si cel care canta este baiat.

| Crazyghost a răspuns:

Este "Pariu cu frica"...