| Taaci a întrebat:

FUNDA! Hello TPUhappy am vazut cam acum vreo 2-3 ani un film cu o tipa care isi pierde un cercel si il gaseste un tip care lucra intr-o benzinarie si si`l pune in ureche si li se schimba corpurile...Ma Ajutati? Dau funditaaahappyMersi anticipat:*

Răspuns Câştigător
| MyChemicalRomance a răspuns:

Filmul se numeste " Puicutza cu cocosel", l-am vazut si eu, e super tare filmul, sper ca te-am ajutat:*

4 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

The hot chick se numeste.si stiu ca e in regia lui Adam Sandler care a jucat in multe fime foarte tari.

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

The Hot Chick (Puicuta cu cocosel)

| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Puicuta cu cocosel e super misto.

| adela_7505 a răspuns:

Filmul se numeste puicuta cu cocosel. e un film super tare. merita vazut. pup