| wiufh a întrebat:

FUNDA SI VOTURI INTELIGENT SAU AMUZANT LA TOATA LUMEA! Ce seriale de comedie imi recomandati? Pana acum am vazut toate episodurile din Modern Family, Scrubs, si Desperate Housewives.
Imi puteti spune si niste filme - comedie(sau animatii), dar cu adevarat amuzante, la care sa razi incontinuu (gen Grown Ups).
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| KidoSmart a răspuns:

Frentzlove strucklove strucklove struck
tbx pawave

| Roxette23 a răspuns:

Am vazut recent un serial de comedie numit Hung (productie Hbo). Poti lua un episod sa vezi cum este, dar te asigur ca vei descarca ambele sezoane. big grin