| linda12345 a întrebat:

Funda+vot! Imi povestiti si mie va rog ce s-a intamplat in episodul de aseara din Canan-destin furat? Funda+vot!

1 răspuns:
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

In mare... Selim a aflat de accidentul de masina a lui Elif si am mers la o terasa unde era ea si prietenul ei si a dus-o acasa unde i-a spus (mai degraba a strigat) ca nu e bine sa chiuleasca, ca nu mai are voie sa se intalneasca cu prietenul ei, dupa care Selim a plecat sa se linisteasca si Elif a ramas acasa. Periham a mers acasa de unde si-a luat lucurile si i-a spus mamei ei ca nu se mai intoarce pentru. ca acum este o femeie casatorita. (s-a casatorit in fuga cu Semsi) Canan s-a intalnit cu Periham si aceasta i-a povestit cum a plecat si ca dintr-o data Regnaz nu mai vroia sa o marite pe Periham cu Semsi. Canan a plecat repede intrand la banuieli. Semsi i-a povestit lui Bediha ca mama lor il ducea pe el cu ea la intalnirile cu amantul, iar Abdullah a inceput sa caute un pictor care era de fapt amantul fostei lui sotii. Canan a mers la mama lui Bediha si a stat de vorba cu ea (au povestit cam ce au povestit si Semsi si Bediha). In finalul episodului Canan i-a spus lui Karla ca ea crede ca Sakir este cel care a violat-o pentru. ca Abdullah i-s spus sa aiba grija ca adevaratul violator este aproape ca un tata pentru ea. Cam asta s-a intamplat aseara.Sa ai o zi buna happy