| adela_8893 a întrebat:

Heeei, am auzit pe cineva vorbind de un film care parea f f interesant.era vorba despe o fata care isi pierde memoria, se casatoreste cu un doctor si acesta ii punea in fiecare zi o caseta cu ziua in care-si pierduse ea memoria ca sa nu o uite(era singurul lucru pe care si-l mai amintea). tot ce stiu e ca in film juca si actorul Thomas Sanders.stie cineva cum se numeste? funda!

6 răspunsuri:
| Conia a răspuns:

50 first dates si este superb filmul! happy

| ellai a răspuns:

Actorul se numeste Adam Sandler, iar filmul se numeste 50 first dates. http://www.imdb.com/video/screenplay/vi867434777/
aici este trailerul filmului sa vezi daca iti place

| SadSmiles a răspuns:

Mereu la prima intalnire

| smashedblackfox a răspuns:

In romana e "Mereu la prima intalnire" si da.nu era Thomas Sanders(cine-o mai fi si asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste''Mereu la prima intalnire'', sigur asta ehappy

| RaulDinTine a răspuns:

Il cheama Adam Sandler, nu era doctor (parca) si filmul se numeste 50 First Dates... cel mai probabil despre asta vorbesti.