| kqwjy a întrebat:

Heei :*
Vreau şi eu nişte nume de filme horror. dar horror în adevăratul sens al cuvântului.
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Adelayde a răspuns:

:}.stiu multe ...chiar azi m-am uitat la 3 smug
deci: camera 1408 ...saw (asta e penal. sper ca nu te sperii usor) -exista saw1/2/3/4/5 big grin, season of the witch, hostel, wanted ...etc big grin dava le vezi pe astea nu-ti mai trebuie filme devil

4 răspunsuri:
| Muffin_3405 a răspuns:

Buna!
Incearca Cannibal Holocaust happy
Numai bine! :-x

| iriedaily a răspuns:

Låt den rätte komma in

| Jinchuurikiul a răspuns:

Buna, pai dupa ce treci de a 12 -a ei bacul si apoi stai un an sa strangi o suma de bani, poti merge la facultate si dupa. Cauta site- uri unde poti sa vinzi din obiecte de care nu mai ai nevoie. Sper ca te-am ajutat. Bafta!winking

| Catty_9676 a răspuns:

Deil sau Demon(nu mai stu sigur) The exorcist si mai multe indtra pe www.divx.com