| alinamaria2107 a întrebat:

Heeyaaa big grin
Ce parere aveti de serialul Teen Wolf?
nu-i asa ca Derek e bunaciunee? laughing)
imi poate spune cineva pe scurt ce se va intampla din sezonul 2?
multumesc kiss dau funda celui mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Un serial naşpa. Acţiune previzibilă, personaje care sunt interpretate jalnic de nişte actori jalnici cu istoric jalnic.
Scuză-mi repetiţia, am folosit-o cu scop stilistic.
Şi nu ştiu cine-i Derek.
A apărut şi sezonul 2, deci fugi şi urmăreşte-l.
Pentru puţin.

| MaliciousDeath a răspuns:

Se putea si mai rau. Dupa cum a spus si Zombalaul mai sus, e destul de cliseic.Si actorii sunt destul de mediocri.Dar asta devine ceva normal la serialele de genul.
Eu l-am urmarit la insistenta unei colege, iar Derek nu-mi place.Ca personaj, Stiles e probabil situat ceva mai sus.Chiar si ca actor.
In sezonul 2, nu mai stiu, isi face Derek o haita si parca tipul ala Jackson se transforma intr-un fel de soparla.