| Anonim89723 a întrebat:

Hei, a aparut partea a 3a din 3MSC. Daca da, unde o pot gasi?

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Dezamagire totala. Pentru 2 secunde chiar am crezut intr-o minune. Credeam ca ne anunti ca a aparut.
Nu exista, producatorul spunea ca nu o sa apara o a 3-a parte.

| AnthonyWhite a răspuns:

Tres metros sobre el Cielo
Tengo ganas de ti

Ache (Mario Casas)
Babi (Maria Valverde)

nu sunt decat 2 parti, iar titlurile sunt in spaniola, aia e decat o traducere pentru a vinde filmul in UK si US.

poti vedea mai jos ce filme au facut ei. nu exista rolul de Ache sau Babi decat in aceste 2 filme. nu cred ca vor mai scoate a 3-a parte daca finalul in Tengo ganas de ti a fost asa cum a fost.

http://www.imdb.com/name/nm1832584/?ref_=tt_ov_st_sm

http://www.imdb.com/name/nm1482999/?ref_=tt_ov_st_sm

| Mihαi a răspuns:

Buna!
Poti citi mai multe aici, legat de a III-a parte a Three Steps Above Heaven (sau cum i-ai spus tu, Tres metros sobre el cielo)
http://date-release.com/three-steps-heaven-3-release-date-premiere-2015/
Ar fi aparut prin Februarie 2015... habar nu am...
Poti cauta pe net: "Three Steps Above Heaven 3 online" si vei gasi pe diverse site-uri.
Insa ai grija sa ai adblock-ul dezactivat daca doresti sa-ti mearga filmul, si sa nu te sperii de reclamele insistente atunci cand doresti sa apesi pe butonul "Play".
Numai bine!

| Nomoreregretstb a răspuns:

Da,daca il gasesti fara subtitrare, Incearca sa cauti subtitrarea pe net si sa descarci filmul fara subtitrare separat si sa ii pui tu subtitrarea.