| anonim_4396 a întrebat:

Hei am o intrebare este vorba de iubiri secrete stiti eu nu am vazut filmul decat inceputul si vreau sa stiu neaparat victor a omorato pe raluca? e important sa stiu raluca si sorin sunt preferati mei impreuna cu radu si delia deci spuneti-mi plizzz fundita

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Nu nu a omorat-o[cred] Dar sunt 98% sigura ca nubig grin Adica nu avea cum pentru ca de abia au gasit-o pe Delia nu poate sa se termine aici:]

| madu1295 a răspuns:

Buna! Inca nu a aratat daca da sau nu. In mod normal Simona trebuia s-o elimine! happy

| denis987 a răspuns:

Ceau. Chiar acum pe Prima e iubiri secrete episodul acela. dar cred ca o omoara nu sunt sigurlaughing