| anoniiim a întrebat:

Hei. Cesar din telenovela Aurora chiar a murit? nu mai apare deloccc?

Răspuns Câştigător
| biancatwt7 a răspuns:

Ba da mai apare dar acum se da drept mort ca sa scape de catalina quintana si de fratele lui don perez. ramane cu blanca la sf serialuluihappy

5 răspunsuri:
| Angelofdarkness862 a răspuns:

Catalina l-a ajutat cu inscenarea mortii deoarece despre asta vorbea atunci in camera capsulelor cu Martin

| anoniiim explică:

C este "Raull" asa amuzant?oh go on si "Sisi" si eu lffflove struck il ador

| Raull a răspuns:

Mor de ras
ahahhaaaaaaaaaaa

| sisi_9627 a răspuns:

Si eu il ador pe cesar chiar imi place cum joaca si... si eu la fel credeam ca este mort ba chiar era sa plang...dar el nu moare este o inscenar el ramane blanca

| 465512424262 a răspuns:

Martin cu catalina sau pus la cale sa se prefaca ca cesar a murit ca fratele lui don perez sa nul omoare la sfirsit el mai rau e ca aurora moare